Staviori

Marka Staviori kontynuuje tradycję włoskich mistrzów złotnictwa, którzy zasłynęli z tworzenia biżuterii pięknej i wyjątkowej jak dzieła sztuki. Chcemy, aby precjoza, które Państwo wybierzecie, były prawdziwie urzekające. Dlatego dajemy Wam możliwość wyboru wyjątkowych detali zgodnie z indywidualnymi życzeniami, od rodzajów kamieni, poprzez kolor złota aż po styl wykonania. Niech nasz sklep stanie się dla Państwa inspirującym miejscem, idealnym do kreowania dopasowanej do siebie biżuterii.

Przedstawiamy najwyższej klasy biżuterię inwestycyjną. Złoto i srebro doskonałej próby wzbogacamy olśniewającymi kamieniami szlachetnymi: diamentami, szafirami, rubinami i szmaragdami. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy zastanawiali się, gdzie kupić pierścionek zaręczynowy z diamentem, złoty lub srebrny, stworzony przez wybitnych jubilerów. Oferujemy pierścionki zaręczynowe z brylantem, kolczyki z szafirem, bransolety, naszyjniki, jak również inne cenne detale - broszki czy zegarki.

Tworzymy dla wyjątkowych Klientów, którzy cenią wzornictwo i kunszt włoskiego złotnictwa. Specjalizujemy się w biżuterii dla kobiet, z szacunkiem wykonując ekskluzywne pierścionki zaręczynowe zawierające żółte złoto, białe złoto i srebro najwyższych prób. Jako jedyni promujemy najwyższy standard 18-karatowego złota, oddając w Państwa ręce rzadko spotykaną biżuterię.

Poznajcie Państwo nasze złote pierścionki zaręczynowe z diamentem, delikatne łańcuszki i pełne blasku wisiorki, naszyjniki, kolczyki oraz ślubne obrączki. Jesteśmy przekonani, że fascynująca kolekcja Staviori zachwyci Was na długo.