Tarnowskie Termy

Spragnieni relaksu odprężą się w wodach termalnych, masowani przez bicze i leżanki wodne.
Tych z Was, którzy pragną aktywniejszego wypoczynku, zapraszamy do basenu pełnego niespodzianek, strumieni i kurtyn wodnych, gdzie z zaskoczenia figlarne małpki wylewają wodę na przechodzących pod palmą gości.

Dla głodnych wrażeń dostępne mamy trzy zjeżdżalnie, w tym zjeżdżalnie multimedialną. Zapewnia ona niesamowite wrażenia!
Nasi milusińscy mogą bezpiecznie poświęcić się zabawie w specjalnym brodziku w kształcie statku. To tutaj woda tryska z zaskoczenia, a rodzice i opiekunowie spokojnie mogą przysiąść i obserwować bawiące się pociechy.

Nie zapomnieliśmy również o tych, co chcą sobie popływać. Dla nich dostępne jest 6 torów pływackich na profesjonalnym 25 metrowym basenie sportowym.

Tarnowskie Termy to nie tylko baseny ale również Strefa Saun. To miejsce szczególne, gdzie w ciszy i spokoju można przeżyć niesamowite chwile pełne odprężenia i głębokiego relaksu. W tej strefie znajduje się pięć rodzajów saun: łaźnia turecka, łaźnia aromatyczna, sauna sucha Profi, saunarium Profi, sauna IR na podczerwień. Nie zabraknie tutaj także podgrzewanych leżanek, prysznicy wrażeń czy jacuzzi, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości. Zapraszamy również na seanse saunowe wykonaniu naszych Saunamistrzów wraz z gorącymi podmuchami ciepłego powietrza, cudownymi zapachami i przy akompaniamencie muzyki. Zapraszamy także do części SPA Natura Tarnowskie Termy (w sali kominkowej), gdzie w atmosferze ciszy można skorzystać z orientalnych masaży, zabiegów kosmetycznych oraz Spa.

W budynku Tarnowskich Term znajduje się również Klub Fitness Piwnica pod Termami, który oferuje klubowiczom przestrzeń z wyznaczonymi strefami do samodzielnego treningu.

1. Kardio - bieżnie, orbitreki, rowerki wioślarze.

2. Maszyny siłowe - na wszystkie grupy mięśniowe.

3. Wolne ciężary- sztangi , hantle, regulowane ławeczki.

4. Strefa funkcjonalna, crossfitowa - kettebell, drążki, liny, skrzynie itp.

Wielbiciele fitnessu w szerokiej ofercie zajęć grupowych począwszy od ćwiczeń mentalnych, przez siłowe, oraz kardio i ćwiczeń wzmacniających z pewnością odnajdą swojego ulubionego trenera, który motywuje grupę i zaraża pasją do zdrowego wysiłku fizycznego. Klub honoruje wejście na strefę samodzielnego treningu karty operatorów zewnętrznych Multisport, Fitprofit oraz Medicover.